fbpx

Nasze doświadczenie budowane od 1993 roku

SEvents.pl to inne biuro podróży, świadczy usługi turystyczne w Polsce i w Europie. Znajdziesz nas na wodzie, na lądzie a niebawem jeszcze w błocie :). Zapoznaj się z naszą ekipą to bardzo sympatyczne robaczki.

Historia naszych działań sięga 1991 roku kiedy to po raz pierwszy organizowane były obozy żeglarskie pod nazwą ORLAND. To od tego momentu rozwijamy się na wielu frontach. 

SEvents powstało oficjalnie w 2012 roku przejmując markę ORLAND obozy żeglarskie. Założycielem i właścicielem SEvents jest Dariusz Gilewski lecz w Świecie żeglarskim i firmowym bardziej znany jako Czaki, taki to właśnie przydomek dostał żeglując na obozach żeglarskich „ORLAND” mając zaledwie 11 lat. 

Zakładając SEvents w 2012 roku marzył o wielkich podróżach i połączeniu pasji do żeglowania z życiem zawodowym. Do dziś konsekwentnie realizuje swoje cele prowadząc i rozwijając SEvents. 

Rozpoczynając działalność skupialiśmy się tylko na kwestiach żeglarskich. Dlatego dziś naszym flagowym produktem są obozy i wyjazdy żeglarskie, które swoją tradycją sięgają lat 90-tych. Wieloletnie doświadczenie i wypracowane własne metody szkolenia świetnie się sprawdzają podczas szkoleń i rejsów żeglarskich. 

Dziś SEvents to nie tylko obozy żeglarskie, swoje doświadczenia z „żeglarskiej sceny” udało nam się przenieść na inne gałęzie naszej działalności. Naszymi głównymi działami organizacyjnymi są:

Obozy żeglarskie

Wakacyjne wyjazdy szkoleniowo-turystyczne dla dzieci i młodzieży. Mazury, Bałtyk a może Chorwacja to rejony w których możecie nas spotkać. 

Kursy i szkolenia

Szkolimy żeglarzy, motorowodniaków i innch zjadaczy chleba. Specializujemy się w szkoleniach wodnych i okołowodnych.

Inne wyjazdy i eventy

W naszej ofercie znajdziesz również wyjazdy dla szkół, wycieczki, oraz eventy i wyprawy 4×4.

Nasza załoga (ROBACZKI):

Dariusz Czaki Gilewski

„prezes” kapitan załogi

Asha

maskotka

Daniela Gilewska

„żona szefa” zdjęcia / marketing

Justyna Matusiak

obozy żeglarskie

Kuba Rosiak

sprawy niemożliwe

Grzegorz Wierzbicki

egzaminy/kursy

Julia Orłow

obozy żeglarskie